Hakkımızda

Gummy Dünyasındaki Çözüm Ortağınız

HIGH PRODUCTION CAPACITY

DIFFERENT GUMMY CHOICES

PRIVATE LABEL SOLUTIONS

HIGH PRODUCTION CAPACITY

Şirketimiz

Gummy Worlds, takviye edici gıdalara (TEG) yönelimin hızla arttığı bir dönemde, geleneksel gıda takviyelerine yepyeni bir soluk getirmek, sağlıklı ve inovatif ürünler sunmak amacıyla 2022 yılında kurulmuştur.

Gummy üretim hattında 15 milyon şişe/yıl üretim kapasitesi>

Yıllık 15 milyon şişe üretim kapasitesine sahip Gummy Worlds fabrikamız, Esenyurt / İstanbul lokasyonunda 3500 metrekare kapalı alanda yer almaktadır. Üretim faaliyetlerimiz ilgili bakanlıklardan onaylı olup ürünlerimiz uluslararası akredite kuruluşlardan ISO 9001, ISO 22000, Helal, GMP, BRC sertifikalıdır. Avrupa standartlarında üretim, depolama ve Ar-Ge çalışmaları yürütülmektedir.


Tekniğine uygun bir şekilde gerekli hijyen ve sanitasyon kurallarına uyularak üretim hazırlığı, proses süreci, ürün muhafazası, taşınması ve piyasaya arzını standardize eden Gummy Worlds, sürekli gelişen ürün yelpazesi ile kendi ürünlerinin yanı sıra özel markalı müşterilerinin üretim ihtiyaçlarına yönelik çözüm ortağı olmaktadır. Yenilikçi, inovatif ve yüksek teknolojiye sahip tesisimizde uluslararası standartlarda üretilen çiğnenebilir gıda takviyelerimiz, hem kendi markalarımız hem de ‘’private label’’ olarak dünya çapında tüm tüketicilerle buluşmayı beklemektedir. İhtiyacı bire bir karşılayan ürün çeşitliği ve güvenilir hızlı hizmet anlayışı ile müşterilerin de çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

İş Birliklerinde İnovatif Partneriniz

Ürünün fikir aşamasından başlayarak formülasyon geliştirme, ürün tasarımı, üretim ve sevkiyat gibi tüm süreçlerde tam kapsamlı hizmet veriyoruz.

 

Araştırma Ve Geliştirme

AR-GE ekibimiz ile yepyeni özgün formüller geliştirerek markaların trend taleplerini karşılayabiliyoruz.

 

Demo Gummy Çalışmaları

Hedeflenen yeni gummy ürünlerinin formülasyon tasarımına her zaman hazırız. İlk pilot denemeleri partnelerimizin beğenisine sunarak ilerliyoruz.

 

Anahtar Teslim Gummy Üretimi

Partnerlerimizin bütün süreçlerine hakim olduğu anahtar teslim üretim hizmetimiz ile gummy ürünlerini hayalden gerçeğe dönüştürüyoruz.